20 kreditov do Storočnicovej hry získava 5 náhodných výhercov. Gratulujeme!

Ako sme sľubovali v článku “Pošlite nám svoju fotku so skautskou šatkou. Odmeníme vás!“, tak sme aj vyžrebovali náhodných piatich výhercov, ktorí od nás získavajú kód do Veľkej storočnicovej hry v hodnote 20 kreditov.

To, že nám pošlete také veľké množstvo vašich fotiek so skautskou šatkou sme ani nedúfali. Sme veľmi radi, že ste si náš sviatok, 24. apríl, užili na plno a šatku si vzali na tie naozaj najrôznejšie miesta.

Bola to zábava, však?

Spomedzi všetkých fotiek od vás odmeňujeme piatich náhodne vyžrebovaných. Tí získavajú kód do Veľkej storočnicovej hry v hodnote 20 kreditov.

Gratulujeme!

Ak ste nevyhrali, nesmúťte. Možností ako vyhrať bude v tomto roku plnom osláv ešte mnoho. Prajeme vám veľa šťastia.

Momentálne pripravujeme veľkú fotogalériu so všetkými vašimi fotkami. Máte sa na čo tešiť!