Klubov┼ła, klubov┼ła, kto v tebe b├Żva?

Nie sme klub a predsa m├íme klubov┼łu. ─îi u┼ż s├║ v pivnici, v starom vag├│ne alebo v ┼íkolskom at├│movom kryte, skautsk├ę klubovne maj├║ v┼żdy svoje ─Źaro. Tam sa pravidelne stret├ívame na dru┼żinovk├ích, pl├ínujeme program alebo si v nich jednoducho len tak posed├şme a podebat├şme/poklebet├şme. Je to na┼ía ÔÇ×sv├Ąty┼łaÔÇť, cudz├şch si do klubovne len tak nevpust├şme. ─îo je ┼íkoda, ke─Ć┼że mnohokr├ít n├ís m├┤┼że klubov┼ła in├ęho zboru in┼ípirova┼ą. Pr├íve preto je na─Źase otvori┼ą dvere klubovne dokor├ín (predt├Żm ale, pros├şme, vyvetra┼ą a pozameta┼ą ;) )! A ke─Ć nie tie ozajstn├ę dreven├ę mas├şvne dvere, tak aspo┼ł mal├ę e-okno. Pri pr├şle┼żitosti osl├ív Storo─Źnice vyu┼żite t├║to ┼íancu a zapojte sa do tzv. elektronick├ęho D┼ła otvoren├Żch klubovn├ş!