9. skautsk├Ż ples v Prievidzi

"Akcie"

Skautsk├Ż ples je v┬ána┼íom zbore ve─żkou trad├şciou, a┬ápreto sme ho tento rok taktie┼ż nemohli vynecha┼ą z┬áponuky podujat├ş. Ke─Ć┼że je tento rok pre slovensk├Żch skautov tak├Ż jedine─Źn├Ż, aj n├í┼í ples sa niesol v┬áduchu storo─Źnicov├Żch osl├ív.

Zvykom u┬án├ís je, ┼że srde─Źne pozvan├ş b├Żvaj├║ i┬ána┼íi rodi─Źia a┬ápriatelia skautingu v┬ána┼íom meste. N├í┼í program teda priniesol okrem z├íbavy aj mno┼żstvo inform├íci├ş o┬áhist├│rii n├í┼ího milovan├ęho skautingu na celosvetovej ├║rovni, ale i┬áo┬áhist├│rii skautingu na Slovensku – a┬átie┼ż v┬ána┼íom meste. Mno┼żstvo z├íbavy, tanca, jedla vy├║stilo do polno─Źn├ęho svie─Źkov├ęho kruhu, vytvoren├ęho zo v┼íetk├Żch n├ís, v┬áktorom sme spolu na┼íej milej organiz├ícii spolo─Źne zaspievali dobre zn├íme Happy birthday, resp. Ve─ża ┼í┼ąastia, zdravia. Tohtoro─Źn├Ż ples bol pre n├í┼í zbor naozaj v├Żnimo─Źn├Ż. ├Ü─Źas┼ą bola naozaj ve─żmi vysok├í a┬áv┼íetci sme sa dobre bavili do skor├ęho r├ína. Mysl├şm, ┼że sme d├┤stojne osl├ívili na┼íe ve─żk├ę jubileum, zaspom├şnali si na star├ę ─Źasy a┬áspolo─Źne sa stretli.

Paul├şna Krch┼łav├í – Pajda