─îasov├í schr├ínka Divok├Żch Jastrabov z 33. zboru

"Akcie"

V┬ájedno kr├ísne┬á okt├│brov├ę popoludnie sme sa ┬á─Źlenovia dru┼żiny Divok├ę├ę Jastraby rozhodli, ┼że svoju ─Źasov├║ schr├ínku zakopeme. V┼íetko to za─Źalo v┬áklubovni, kde sme sa v┼íetci stretli pripravili potrebn├ę veci, n├íradie na kopanie. Ka┼żd├Ż z┬án├ís formou listu, nap├şsal nejak├Ż odkaz , ─Źi prianie, ktor├Ż ┬áspolu so svojou schr├ínkou mal by┼ą ┬ázakopan├Ż. ┬áPo v┼íetk├Żch ├║vodn├Żch pr├şprav├ích sme si vybrali kr├ísne tich├ę miesto a vybrali sme sa tam kde, kde sa to malo realizova┼ą. Po vykopan├ş diery patri─Źnej ve─żkosti, sme ─Źasov├║ schr├ínku s┬álistami a┬á─Ćal┼í├şmi vecami ┬áulo┼żili a┬ád├┤kladne zasypali. T├íto netradi─Źn├í dru┼żinovka sa zmenila na ritu├íl, ktor├Ż ka┼żd├Ż jeden ─Źlen z┬ádru┼żiny si bude e┼íte dlho pam├Ąta┼ą.

radca dru┼żiny Divok├ę├ę Jastraby Jari Su─Źka
33.zbor Ordo Salinae Prešov-Solivar