Chamele├│n - zakopanie na┼íej ─Źasovej schr├ínky

"Akcie"

No─Źn├í sobota po─Źas akcie Chamele├│n bola v├Żnimo─Źn├í pre skupinu pezinsk├Żch roverov a radcov. Niesla sa v duchu Storo─Źnice, konkr├ętne sme sa rozhodli zakopa┼ą ─Źasov├║ schr├ínku.

Vybrali sme sa na doteraz ni─Ź├şm zauj├şmav├ę miesto uprostred lesa ne─Ćaleko chaty. Zap├ílili sme svie─Źky, vytiahli papiere a per├í a ka┼żd├Ż nap├şsal list pre seba, ktor├Ż uvid├ş o 5 rokov. Niektor├ę per├í prestali p├şsa┼ą. Nevieme, ─Źi to bolo kv├┤li n├íro─Źn├Żm my┼ílienkam alebo n├şzkou teplotou, ale v┼íetci nakoniec dokon─Źili svoj list. Potom sme ich natla─Źili do pripravenej f─ża┼íe a zavoskovali. Samotn├ęho aktu zakop├ívania sa akt├şvne z├║─Źastnil ka┼żd├Ż svojou hrudou. Ver├şme, ┼że sa o 5 rokov v┼íetci op├Ą┼ą stretneme na mieste, ktor├ę n├ís odteraz sp├íja.

Mari├ín Lezo – Mafi├ín