Klubov┼ła, klubov┼ła, kto v tebe b├Żva?

Nie sme klub a predsa m├íme klubov┼łu. ─îi u┼ż s├║ v pivnici, v starom vag├│ne alebo v ┼íkolskom at├│movom kryte, skautsk├ę klubovne maj├║ v┼żdy svoje ─Źaro. Tam sa pravidelne stret├ívame na dru┼żinovk├ích, pl├ínujeme program alebo si v nich jednoducho len tak posed├şme a podebat├şme/poklebet├şme. Je to na┼ía ÔÇ×sv├Ąty┼łaÔÇť, cudz├şch si do klubovne len tak nevpust├şme. ─îo je ┼íkoda, ke─Ć┼że mnohokr├ít n├ís m├┤┼że klubov┼ła in├ęho zboru in┼ípirova┼ą. Pr├íve preto je na─Źase otvori┼ą dvere klubovne dokor├ín (predt├Żm ale, pros├şme, vyvetra┼ą a pozameta┼ą ;) )! A ke─Ć nie tie ozajstn├ę dreven├ę mas├şvne dvere, tak aspo┼ł mal├ę e-okno. Pri pr├şle┼żitosti osl├ív Storo─Źnice vyu┼żite t├║to ┼íancu a zapojte sa do tzv. elektronick├ęho D┼ła otvoren├Żch klubovn├ş!

Ber fo┼ą├ík a za─Źni!

Zapoji┼ą sa je jednoduch├ę. Va┼íou ├║lohou je posla┼ą minim├ílne 3 fotografie va┼íej klubovne, zachytenej z t├Żch najr├┤znej┼í├şch uhlov (ka┼żd├í miestnos┼ą m├í minim├ílne 4 steny, to s├║ 4 rohy a v podstate ka┼żd├Ż roh je aj 90-stup┼łov├Ż uhol, ─Źi┼że pokojne aj viac ako 3 fotografie). Ale pozor! Na dvoch fotografi├ích by mala by┼ą klubov┼ła pr├ízdna, teda ┼żiadne postavy. Na poslednej fotografii zap├│zujte v┼íetci, ktor├ş ste sa rozhodli do tejto s├║┼ąa┼że zapoji┼ą. ├üno, je to s├║┼ąa┼ż!

Klubov┼ła, kam sa len pozrie┼í

Fotografie va┼íej klubovne budeme uverej┼łova┼ą na str├ínke www.storocnica.sk, tak┼że ─Źasom vznikne gal├ęria, v ktorej si v decembri budete m├┤c┼ą zalistova┼ą a nazrie┼ą do tajov klubovn├ş in├Żch zborov. L├íkav├ę, nie?

Tak nezabudni

Odpovedz na ot├ízky a nahraj fotky do pripraven├ęho formul├íra, ktor├Ż n├íjde┼í ni┼ż┼íie, odo┼íli a potom si u┼ż len u┼ż├şvaj dobr├Ż pocit, ┼że ste in┼ípirovali mnoh├Żch svojou skvelou klubov┼łou.

 

O tebe

 

Meno a priezvisko*

Prez├Żvka*

Zbor*

Oddiel*

Emailov├Ż kontakt*

 

O klubovni*

 

1. Názov zboru, mesto.


2. Ako dlho m├íte svoju aktu├ílnu klubov┼łu? Ako ste ju ÔÇ×z├şskaliÔÇť?


3. Ak├ę m├í ─Źlenenie? (ko─żko miestnost├ş, kde sa kto stret├íva a pod.)


4. Na ─Źo ste hrd├ş vo va┼íej klubovni?


5. Aká najsuper story sa udiala vo vašej klubovni?


6. M├íte vo svojej klubovni nejak├║ zauj├şmav├║ in├║ miestnos┼ą? Nie─Źo ako 13. komnata, miesto, kam sa chod├ş na kober─Źek, kam m├┤┼żu len vyvolen├ş ─Źi ritu├ílne miesto?


 

Lokalizácia*

Zadajte lokaliz├íciu klubovne (TIP: n├íjdi miesto, dvojklikom pridaj umiestnenie, uchyten├şm a potiahnut├şm zna─Źku premiestni)

Marker at: none
find my location ?   
 

Fotky klubovne

max 2MB, len .jpg, dlhšia strana min. 1200px

 
 
 
 

Poznámka

 

S├║hlas├şm s pou┼żit├şm fotografie
na propaga─Źn├ę ├║─Źely SLSK
a s uverejnen├şm na storocnica.sk