Ahojte všetci skautky a skauti.

Pripravili sme pre Vás webovú minisú?až. Pošlite nám do 20. septembra 2013 svoju fotku so storo?nicovou šatkou a budete v hre o storo?nicové ceny (storo?nicová nášivka, storo?nicový hrn?ek, kód na 100 kreditov do Ve?kej storo?nicovej hry, buttony, náramky a nálepky).

Vaše fotografie posielajte výlu?ne cez formulár nižšie. Ví?azov vyžrebujeme zo všetkých fotiek ktoré nám prídu. Pre najkrajšiu fotku tu máme pripravenú špeciálnu cenu. A všetci zapojení dostanú špeciálny kód do Ve?kej storo?nicovej hry so zaujímavým po?tom kreditov.

Spríjemnite si aj vy zvyšok leta skautskou sú?ažou.

Skauting je hra, v ktorej vyhráva každý.

Tak neváhajte a zapojte sa.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Pozor! Fotografie posielajte prosím len cez tento formulár. Ubezpe?te sa, že na fotografii je vidno storo?nicovú šatku. Minimálna ve?kos? kratšej strany fotografie je 1200px. 20. september je posledným d?om, kedy fotografie do sú?aže prijímame.