Letn├í minis├║┼ąa┼ż ÔÇô fotka so storo─Źnicovou ┼íatkou

Ahojte všetci skautky a skauti.

Pripravili sme pre V├ís webov├║ minis├║┼ąa┼ż. Po┼ílite n├ím do 20. septembra 2013 svoju fotku so storo─Źnicovou ┼íatkou a budete v hre o storo─Źnicov├ę ceny (storo─Źnicov├í n├í┼íivka, storo─Źnicov├Ż hrn─Źek, k├│d na 100 kreditov do Ve─żkej storo─Źnicovej hry, buttony, n├íramky a n├ílepky).

Va┼íe fotografie posielajte v├Żlu─Źne cez formul├ír ni┼ż┼íie. V├ş┼ąazov vy┼żrebujeme zo v┼íetk├Żch fotiek ktor├ę n├ím pr├şdu. Pre najkraj┼íiu fotku tu m├íme pripraven├║ ┼ípeci├ílnu cenu. A v┼íetci zapojen├ş dostan├║ ┼ípeci├ílny k├│d do Ve─żkej storo─Źnicovej hry so zauj├şmav├Żm po─Źtom kreditov.

Spr├şjemnite si aj vy zvy┼íok leta skautskou s├║┼ąa┼żou.

Skauting je hra, v ktorej vyhr├íva ka┼żd├Ż.

Tak neváhajte a zapojte sa.

Meno a priezvisko*

Prez├Żvka*

Zbor*

 

Emailov├Ż kontakt*

aby sme ti mohli posla┼ą k├│d

 

Poznámka

 

Tvoja fotka so storo─Źnicovou ┼íatkou

max 2MB, len .jpg, dlhšia strana min. 1200px

 

S├║hlas├şm s pou┼żit├şm fotografie
na propaga─Źn├ę ├║─Źely SLSK

 
 

Pozor! Fotografie posielajte pros├şm len cez tento formul├ír. Ubezpe─Źte sa, ┼że na fotografii je vidno storo─Źnicov├║ ┼íatku. Minim├ílna ve─żkos┼ą krat┼íej strany fotografie je 1200px. 20. september je posledn├Żm d┼łom, kedy fotografie do s├║┼ąa┼że prij├şmame.