Limitovan├í zberate─żsk├í ed├şcia vreckov├ęho no┼ża Victorinox 100 rokov skautingu na Slovensku

Vreckov├Ż n├┤┼ż ve─żkosti 111 mm vydan├Ż pri pr├şle┼żitosti Sto rokov skautingu na Slovensku. Obsahuje 12 funkci├ş.

Produkcia tejto limitovanej ed├şcie je ─Źasovo obmedzen├í na obdobie febru├ír/marec 2013. Sta┼łte sa majite─żom tohto ofici├ílneho zberate─żsk├ęho predmetu Storo─Źnice a pripome┼łte si prostredn├şctvom neho t├║to v├Żznamn├║ udalos┼ą pre Slovensk├Ż skauting. Po objednan├ş budete zaraden├Ż do predobjedn├ívkov├ęho formul├íra a na konci mesiaca febru├ír a marec bude vyroben├Ż aj V├í┼í ┼ípeci├ílny limitovan├Ż kus.

Victorinox Slovensko pripravil pre skautov mimoriadnu cenu a miesto ofici├ílnej odpor├║─Źanej ceny v├Żrobcu 38,90 EUR m├┤┼żete tento n├┤┼ż z├şska┼ą za 29,90 EUR. Objedn├ívku m├┤┼żete uskuto─Źni┼ą priamo na str├ínke e-shopu Victorinox Slovensko.

V┼íetko najlep┼íie Slovensk├ęmu skautingu praje Victorinox Slovensko.

VRECKOV├Ł N├ö┼Ż OBSAHUJE:

storocnica-sk_victorinox_2

1. ve─żk├í uzatv├íracia ─Źepe─ż
2. v├Żvrtka
3. otvárak na konzervy s
4. – mal├Żm skrutkova─Źom (aj na kr├ş┼żov├ę skrutky)
5. otv├írak na f─ża┼íe so
6. – skrutkova─Źom
7. – odstra┼łova─Źom izol├ície dr├┤tov
8. dierova─Ź, v├Żstru┼żn├şk
9. nerezov├Ż kr├║┼żok na k─ż├║─Źe
10. p├şlka na drevo
11. pinzeta
12. špáradlo