Oblastn├Ż sv. Juraj (VSO)

V kruhu v├Żchodoslovenskej oblastnej skautskej rodiny osl├ívi┼ą sv.Juraja i storo─Źnicu skautingu na Slovensku sa d├í len raz a len na jednom mieste.

Kde

- Obi┼íovce, hrad Zam─Źisko. V pr├şpade nepriazniv├ęho po─Źasia Kysak

Kedy

- 20.4. za─Źiatok o 9tej, zaver o 16tej. Pre roverov pokra─Źuje akcia a┼ż do nedele doobeda.

─îo

- sk. ┼íatku, ko┼íe─żu, oble─Źenie na aktu├ílne po─Źasie, pevn├í obuv, jedlo na cel├Ż de┼ł, karimatky na sedenie, v pr├şpade da┼ż─Ća prezuvky ┼íportov├ę do telocvi─Źne, 1 EURO ├║─Źastn├şcky poplatok.

Kto

- v─║─Źat├í, skauti, roveri, dospel├ş skauti

Ako

- 100 rokov za nami, 100 pred nami, skauting si u┼żil svoje a my s n├şm. Pripravili sme pre V├ís ochutn├ívku retro i s├║─Źasn├ęho skautingu, s├║┼ąa┼że pre v─║─Źa┼ąa a skautov, skautsk├ę ┼íporty, lanov├ę dr├íhy, mo┼żnos┼ą zajazdi┼ą si na ko┼łoch a osl├ívi┼ą spolu storo─Źnicu + mal├Ż dar─Źek pre v┼íetk├Żch. O 19tej pokra─Źuje akcie pre roverov +15 v Ko┼íiciach a┼ż do nede─żn├ęho dopoludnia.

D├┤le┼żit├ę info

- nahl├íste pros├şm po─Źet ─żud├ş za V├í┼í oddiel/zbor v jednotliv├Żch vekov├Żch kateg├│ri├ích, zodpovedn├║ a z├írove┼ł aj kontaktn├║ osobu kv├┤li zmene programu a pod. (tel. ─Ź├şslo), jedno nahl├ísenie za zbor posta─Ź├ş na ─î├ş┼łan michal.novak8@gmail.com

Kontakty na organizátorov

- ─î├ş┼łan – michal.novak8@gmail.com
- Padre – brejano@gmail.com
- Majka – sklenkamaj@gmail.com
- Ihli─Źka – vanim.isilme@gmail.com

Pozrite si ponuku ostatn├Żch storo─Źnicov├Żch akci├ş v okol├ş Ko┼í├şc

Loading map...

Loading