Poďme si pokecať so superstaristom Itchom

Na túto upršanú júnovú stredu sme pre vás pripravili už tretie pokračovanie nášho chatovacieho seriálu. Tento krát sa budete môcť porozprávať s grandfinalistom Superstar 2013. Určite si to nenechajte ujsť.

Tretí diel s Itchomstorocnica-sk-online-chat_banner-itcho_305

Pozvanie na chat tento krát prijal Štefan Pčelár – Itcho, dlhoročný skaut z Nitry a grandfinalista tohtoročnej Superstar, ktorý bude na vaše zvedavé otázky pripravený v stredu 26. júna od 17-tej hodiny.

K dispozícii vám bude celú hodinu, takže ak vás niečo zo skautského sveta, zo zákulisia Superstar, či inej sféry zaujíma, tak sa určite príďte spýtať.

Kedy a ako?

Odkaz na online chat bude prístupný krátko pred samotným rozhovorom, ktorý bude spravidla trvať hodinu a vzhľadom na množstvo otázok sa môže o nejakú krátku dobu predĺžiť. Ak chat nestihnete, nezúfajte, história bude prístupná ešte počas zvyšku večera. Následujúci deň sa však stratí do nenávratna.

Chatujeme každú stredu v mesiaci jún. Vždy s iným hosťom.

Kód pre všetkých chatujúcich

Aktivitu, dobré otázky a váš záujem sme sa rozhodli oceniť kódom do Veľkej storočnicovej hry, ktorý pribudne na chatovacej ploche niekedy počas rozhovoru. Máte sa na čo tešiť.

Ak ešte túto najpopulárnejšiu hru tohto roka ešte nehráte, tak ju určite vyskúšajte. Veľká storočnicová hra je hra v ktorej vyhráva každý.

Prečo chat?

“Chat (číta sa čet) je spôsob rozhovoru dvoch alebo viacerých ľudí prostredníctvom internetu, pri ktorom sa príspevky zobrazujú na monitoroch všetkých ostatných diskutujúcich krátko po ich napísaní. Diskutuje sa v miestnostiach, ktoré môžu, ale aj nemusia mať nosnú tému…”

Práve pre možnosť veľkej interaktivity budete mať možnosť opýtať sa našich hostí na to čo vás zo skautského sveta zaujíma v reálnom čase. Ich odpoveď bude len otázkou množstva vašich otázok :)