Po─Ćme si pokeca┼ą so superstaristom Itchom

Na t├║to upr┼ían├║ j├║nov├║ stredu sme pre v├ís pripravili u┼ż tretie pokra─Źovanie n├í┼ího chatovacieho seri├ílu. Tento kr├ít sa budete m├┤c┼ą porozpr├íva┼ą s grandfinalistom Superstar 2013. Ur─Źite si to nenechajte ujs┼ą.

Tret├ş diel s Itchomstorocnica-sk-online-chat_banner-itcho_305

Pozvanie na chat tento kr├ít prijal ┼átefan P─Źel├ír – Itcho, dlhoro─Źn├Ż skaut z Nitry a grandfinalista tohtoro─Źnej Superstar, ktor├Ż bude na va┼íe zvedav├ę ot├ízky pripraven├Ż v stredu 26. j├║na od 17-tej hodiny.

K dispoz├şcii v├ím bude cel├║ hodinu, tak┼że ak v├ís nie─Źo zo skautsk├ęho sveta, zo z├íkulisia Superstar, ─Źi inej sf├ęry zauj├şma, tak sa ur─Źite pr├ş─Ćte sp├Żta┼ą.

Kedy a ako?

Odkaz na online chat bude pr├şstupn├Ż kr├ítko pred samotn├Żm rozhovorom, ktor├Ż bude spravidla trva┼ą hodinu a vzh─żadom na mno┼żstvo ot├ízok sa m├┤┼że o nejak├║ kr├ítku dobu pred─║┼żi┼ą. Ak chat nestihnete, nez├║fajte, hist├│ria bude pr├şstupn├í e┼íte po─Źas zvy┼íku ve─Źera. N├ísleduj├║ci de┼ł sa v┼íak strat├ş do nen├ívratna.

Chatujeme ka┼żd├║ stredu v mesiaci j├║n. V┼żdy s in├Żm hos┼ąom.

K├│d pre v┼íetk├Żch chatuj├║cich

Aktivitu, dobr├ę ot├ízky a v├í┼í z├íujem sme sa rozhodli oceni┼ą k├│dom do Ve─żkej storo─Źnicovej hry, ktor├Ż pribudne na chatovacej ploche niekedy po─Źas rozhovoru. M├íte sa na ─Źo te┼íi┼ą.

Ak e┼íte t├║to najpopul├írnej┼íiu hru tohto roka e┼íte nehr├íte, tak ju ur─Źite vysk├║┼íajte. Ve─żk├í storo─Źnicov├í hra je hra v ktorej vyhr├íva ka┼żd├Ż.

Pre─Źo chat?

“Chat (─Ź├şta sa ─Źet) je sp├┤sob rozhovoru dvoch alebo viacer├Żch ─żud├ş prostredn├şctvom internetu, pri ktorom sa pr├şspevky zobrazuj├║ na monitoroch v┼íetk├Żch ostatn├Żch diskutuj├║cich kr├ítko po ich nap├şsan├ş. Diskutuje sa v miestnostiach, ktor├ę m├┤┼żu, ale aj nemusia ma┼ą nosn├║ t├ęmu…”

Pr├íve pre mo┼żnos┼ą ve─żkej interaktivity budete ma┼ą mo┼żnos┼ą op├Żta┼ą sa na┼íich host├ş na to ─Źo v├ís zo skautsk├ęho sveta zauj├şma v re├ílnom ─Źase. Ich odpove─Ć bude len ot├ízkou mno┼żstva va┼íich ot├ízok :)