Po┼ílite n├ím svoju fotku so skautskou ┼íatkou. Odmen├şme v├ís!

N├í┼í ve─żk├Ż skautsk├Ż sviatok sa nezadr┼żate─żne bl├ş┼żi. 24. apr├şl, kedy oslavujeme n├í┼ího patr├│na sv. Juraja je za dverami. Po─Ćme to spolo─Źne osl├ívi┼ą vo ve─żkom ┼ít├Żle.

V r├ímci osl├ív storo─Źnice si pripomenieme sviatok sv. Juraja t├Żm najjednoduch┼í├şm a z├írove┼ł najkraj┼í├şm skautsk├Żm sp├┤sobom. D├íme si v tento de┼ł na seba skautsk├║ ┼íatku.

Poz├Żvame n├ís ÔÇô naozaj v┼íetk├Żch ─Źlenov Slovensk├ęho skautingu bez rozdielu veku – zoberme si v┼íetci v stredu 24.4.2013 na seba skautsk├ę ┼íatky. Spome┼łme si v┼íetci na to pekn├ę a vz├ícne, ─Źo n├ím skauting dal, a napriek nezvyku a mo┼żno zvl├í┼ítnemu pocitu vo─Źi n├í┼ímu okoliu osl├ívme takto spolo─Źne sviatok n├í┼ího patr├│na. Dohodnite sa v oddiele, zbore ─Źi oblasti, ┼że si v┼íetci v tento de┼ł d├íte skautsk├║ ┼íatku.

Oslavy sviatku sv. Juraja sa konaj├║ na celom Slovensku. A okrem toho, ┼że ich osl├ívite, ako m├íte vo zvyku so svojou dru┼żinou, oddielom ─Źi zborom, za─Źnite so svojimi oslavami hne─Ć r├íno 24.4.2013. Pri obliekan├ş si na seba dajte skautsk├║ ┼íatku a noste ju po cel├Ż de┼ł ÔÇô na ulici, v ┼íkole, v zamestnan├ş, v kaviarni. V autobuse, vo vlaku, v aute…

Oslavy sv. Juraja so ┼íatkou v r├ímci Storo─Źnice skautingu na Slovensku s├║ pr├şle┼żitos┼ąou uk├íza┼ą verejnosti, zn├ímym, kamar├ítom, kolegom, spolu┼żiakom, ┼że sme ─Źlenmi organiz├ície, ktor├í pre n├ís ve─ża znamen├í. Odpovedzme na v┼íetky ot├ízky okolia o skautingu radi a s hrdos┼ąou.

Pošlite nám svoju fotku

Vytvorme spolo─Źne mozaiku tohto jedine─Źn├ęho d┼ła. Po┼ílite n├ím svoju fotku so skautskou ┼íatkou z be┼żn├ęho ┼żivota. Odfo┼ąte sa s ┼łou na ulici medzi ─żudmi, v ┼íkole medzi spolu┼żiakmi, v pr├íci medzi kolegami, hocikde medzi hocik├Żm. H─żadajte be┼żn├ę i netradi─Źn├ę miesta, kde ste so svojou ┼íatkou e┼íte neboli.

Za va┼íu snahu v├ís v┼íetk├Żch odmen├şme ┼ípeci├ílnym k├│dom so zauj├şmav├Żm po─Źtom kreditovdo Ve─żkej storo─Źnicovej hry. Zo v┼íetk├Żch fotografi├ş vyberieme na koniec n├íhodn├Żch 5, ktor├Żch autori z├şskaj├║ k├│d s hodnotou 20 kreditov.

Fotografie n├ím posielajte prostredn├şctvom formul├íra ni┼ż┼íie najnesk├┤r do 30. apr├şla 2013. K├│d v├ím bude zaslan├Ż 1. m├íja 2013 na e-mailov├Ż kontakt uveden├Ż vo formul├íri.


Meno a priezvisko*

Prez├Żvka*

Zbor*

 

Emailov├Ż kontakt*

aby sme ti mohli posla┼ą k├│d

 

Poznámka

 

Tvoja fotka so skautskou šatkou

max 2MB, len .jpg, dlhšia strana min. 1200px

 

S├║hlas├şm s pou┼żit├şm fotografie
na propaga─Źn├ę ├║─Źely SLSK