Skautská 55-ka

Poz├Żvame v┼íetk├Żch turistov a n├ídejn├Żch turistov na Skautsk├║ 55-ku. Ako ste u┼ż zrejme zistili, nejedn├í sa o ┼żiadnu oslavu 55. v├Żro─Źia, ale o dia─żkov├Ż pochod d─║┼żky 55 km.

Oslavova┼ą v┼íak m├┤┼żete potom, ke─Ć pr├şdete do cie─ża niektorej z pon├║kan├Żch tr├ís (35 km, 45 km alebo 55km) v stanovenom ─Źasovom limite. Odpor├║─Źame presun r├Żchlym krokom. T├ş, ktor├ş by mali nadbytok energie a chceli by l├íma┼ą rekordy, m├┤┼żu pobehn├║┼ą. Nev├íhajte so sebou zobra┼ą aj svojich kamar├ítov neskautov ─Źi ─Źlenov rodiny, akcia je ur─Źen├í i pre verejnos┼ą.

Te┼íia sa na v├ís lesy Mal├Żch Karp├ít a 104. zbor Bratislava ÔÇô Ru┼żinov.

Jana Filov├í – Tatranka – 104. zbor Bratislava – Ru┼żinov

Pozrite si ponuku ostatn├Żch storo─Źnicov├Żch akci├ş v okol├ş Bratislavy

Loading map...

Loading