Storo─Źnica skon─Źila. Storo─Źnicov├í hra pokra─Źuje!

Rok pln├Ż osl├ív je za nami. Mesiace pln├ę pr├şle┼żitost├ş na zorganizovanie tej najlep┼íej storo─Źnicovej akcie, ─Źi ─Źas na zrealizovanie jednotliv├Żch pon├║knut├Żch aktiv├şt n├ím ubehol tak r├Żchlo, ┼że sme sa ani nenazdali a m├┤┼żeme sa spolo─Źne pusti┼ą do ─Ćal┼íej stovky. Netreba zab├║da┼ą, ┼że n├ím ni─Ź nebr├íni v tom, aby bol tento rok e┼íte lep┼í├ş. Je to len na n├ís.

Aj napriek tomu, ┼że v┼íetko sa u┼ż ukon─Źilo, tak je tu predsa len jedna mali─Źkos┼ą, ktor├í v├ím navod├ş pr├şchu┼ą Storo─Źnice – Ve─żk├í storo─Źnicov├í hra, ktor├í sa po malej viano─Źnej prest├ívke te┼í├ş na grandi├│zne fin├íle.

Na ─Źo sa m├┤┼żete te┼íi┼ą

V tal├│ne m├íme pre v├ís pripraven├Żch e┼íte nieko─żko k├│dov, ktor├ę u┼ż netrpezlivo ─Źakaj├║ na ┼íikovn├ę hlavi─Źky,aby ich rozl├║skli. V najbli┼ż┼í├şch d┼łoch tie┼ż m├┤┼żu svoje k├│dy o─Źak├íva┼ą v├Żhercovia zo zimn├ęho ─Ź├şsla Skauta.

Dalo by sa poveda┼ą, ┼że e-shop z├şva pr├ízdnotou. No netreba sa na tento fakt a┼ż tak ├║plne spolieha┼ą, preto┼że e┼íte do konca janu├íra, tj. do 31.1.2014 bud├║ prib├║da┼ą v├Żhry. Navy┼íe postupne, ako sa spracov├ívaj├║ objedn├ívky, sa uvo─ż┼łuj├║ po kusoch niektor├ę ceny z d├┤vodu viacn├ísobn├Żch n├íkupov aj napriek tomu, ┼że v popise je uv├ídzan├ę “max. 1 kus na osobu”.

Spracovanie objednávok

Na prelome rokov sa prelomil aj po─Źet objednan├Żch vec├ş do druhej tis├şcky. ─Äakujeme, ┼że ste trpezliv├ş. Objedn├ívky postupne spracov├ívame.

Harmonogram konca

Do Ve─żkej storo─Źnicovej hry sa zapojilo viac ako osemsto hr├í─Źov, na presn├║ ┼ítatistiku sa m├┤┼żete te┼íi┼ą v jarnom ─Ź├şsle ─Źasopisu Skaut, sme ve─żmi radi, ┼że si u v├ís t├íto hra na┼íla tak├║ ob─żubu. Pozrime sa v┼íak na to ko─żko e┼íte ost├íva ─Źasu do konca hry.
31.1.2014 – po tomto d├ítumu u┼ż nepribudne ┼żiaden k├│d ani tovar do e-shopu
15.2.2014 – v tento de┼ł sa hra ukon─Ź├ş a nebude u┼ż mo┼żn├ę nakupova┼ą