Storočnicový kvíz je tu!

To, že skauting založil Bí-Pí v roku 1907, vie snáď už každý čerstvý absolvent Nováčika. Je na čase zistiť toho o skautingu o niečo viac… a získať ďalší kód do Veľkej storočnicovej hry!

Pripravili sme pre Vás  rôzne kvízové otázky, či už ľahšie alebo ťažšie. Určite ľahko uhádnete aj počet otázok. Áno, je ich presne sto, rozdelené sú do šiestich rôznych kategórií.

Po tom, čo odpoviete na kvízové otázky a po zadaní Vašich údajov, nám kvíz priamo zo stránky odošlete. My ho vyhodnotíme a na Váš email Vám pošleme výsledok aj s počtom bodov za kvíz a s kódom do Veľkej storočnicovej hry. Storočnicový kvíz bude na stránke až do 31.12. 2013, nemusíte teda hneď utekať k počítaču. Ale na druhej strane si to nenechajte na poslednú chvíľu, inak všetci okolo vás budú odpočítavať posledné sekundy do nového roka a vy budete na internete zisťovať, kto je autorom skautskej hymny. Správne odpovede kvízových otázok budú zverejnené v januári 2014.

ZAČNI HRAŤ!