Tri j├║nov├ę bonusy najpopul├írnej┼íej hry tohto roka

To, ┼że m├í Ve─żk├í storo─Źnicov├í hra po celom Slovensku mno┼żstvo priaznivcov nie je ┼żiadna z├íhada. Za dva mesiace, spustili sme ju 4. 4., ju hr├í u┼ż 444 ─żud├ş. Pri tejto jubilejnej pr├şle┼żitosti sme sa v├ím rozhodli venova┼ą tri jedine─Źn├ę bonusy, ktor├ę budete m├┤c┼ą vyu┼żi┼ą len po─Źas mesiaca j├║n.

Bonus 1: Povedz o hre svojim kamarátom

Pre v┼íetk├Żch, ktor├ş sa registruj├║ v mesiaci j├║n m├íme pripraven├Ż bonus v podobe troch kusov mal├Żch n├ílepiek, ktor├ę pribal├şme k prv├ęmu n├íkupu zrealizovanom v tomto mesiaci. Do pozn├ímky pri n├íkupe je potrebn├ę uviez┼ą heslo ÔÇ×JUNÔÇť.

TIP: Povedz o Ve─żkej storo─Źnicovej hre u v├ís v dru┼żine a nahovor svojich kamo┼íov, aby za─Źali hra┼ą. Z├şskan├ę n├ílepky si m├┤┼żete rozdeli┼ą. To ak├Ż pomer zvol├şte je u┼ż na v├ís :).

Bonus 2: K objednávke button grátis

Ka┼żd├ęmu k jeho prvej j├║novej objedn├ívke pribal├şme nov├Ż, e┼íte neokukan├Ż button z novej s├ęrie ÔÇ×100 rokov skautingu na SlovenskuÔÇť. Toto farebn├ę prevedenie zatia─ż nikde inde nezo┼żenie┼í. Oran┼żov├í je IN!

Do pozn├ímky nezabudni uviez┼ą heslo ÔÇ×BUTTONÔÇť.

storocnica-sk-buttony

Nov├í s├ęria buttonov s t├ęmou “100 rokov skautingu na Slovensku”. K objedn├ívke v mesiaci j├║n m├┤┼że┼í z├şska┼ą oran┼żov├Ż button, ktor├Ż nezo┼żenie┼í nikde inde.

Bonus 3: Náramok za 50% z pôvodnej ceny

Na z├íver nie─Źo ve─żk├ę. Te┼í├ş sa na v├ís 60 kusov silik├│nov├Żch n├íramkov, ktor├ę si m├┤┼żete v e-shope Ve─żkej storo─Źnicovej hry k├║pi┼ą za polovi─Źn├║ cenu. N├íramok tak m├┤┼że┼í z├şska┼ą u┼ż za 10 kreditov. ├Ü┼żasn├ę!

Maxim├ílny odber na jednu osobu je stanoven├Ż na jeden kus.

storocnica-sk-naramky

J├║nov├ę bonusy platia len v mesiaci j├║n, tj. kon─Źia 30.6.2013 o 24:00. Ve─żk├í storo─Źnicov├í hra je ur─Źen├í pre v┼íetk├Żch registrovan├Żch ─Źlenov Slovensk├ęho skautingu. Nezabudni si v hre vyplni┼ą svoju adresu, len tak m├┤┼żeme overi┼ą tvoje ─Źlenstvo v SLSK, v opa─Źnom pr├şpade si kredity zbieral zbyto─Źne.

Pre─Ź├ştaj si

3 k├│dy do Storo─Źnicovej hry, ktor├ę sa oplat├ş ma┼ą
3 tipy ako z├şska┼ą k├│d do Storo─Źnicovej hry