Tri júnové bonusy najpopulárnejšej hry tohto roka

To, že má Veľká storočnicová hra po celom Slovensku množstvo priaznivcov nie je žiadna záhada. Za dva mesiace, spustili sme ju 4. 4., ju hrá už 444 ľudí. Pri tejto jubilejnej príležitosti sme sa vám rozhodli venovať tri jedinečné bonusy, ktoré budete môcť využiť len počas mesiaca jún.

Bonus 1: Povedz o hre svojim kamarátom

Pre všetkých, ktorí sa registrujú v mesiaci jún máme pripravený bonus v podobe troch kusov malých nálepiek, ktoré pribalíme k prvému nákupu zrealizovanom v tomto mesiaci. Do poznámky pri nákupe je potrebné uviezť heslo „JUN“.

TIP: Povedz o Veľkej storočnicovej hre u vás v družine a nahovor svojich kamošov, aby začali hrať. Získané nálepky si môžete rozdeliť. To aký pomer zvolíte je už na vás :).

Bonus 2: K objednávke button grátis

Každému k jeho prvej júnovej objednávke pribalíme nový, ešte neokukaný button z novej série „100 rokov skautingu na Slovensku“. Toto farebné prevedenie zatiaľ nikde inde nezoženieš. Oranžová je IN!

Do poznámky nezabudni uviezť heslo „BUTTON“.

storocnica-sk-buttony

Nová séria buttonov s témou “100 rokov skautingu na Slovensku”. K objednávke v mesiaci jún môžeš získať oranžový button, ktorý nezoženieš nikde inde.

Bonus 3: Náramok za 50% z pôvodnej ceny

Na záver niečo veľké. Teší sa na vás 60 kusov silikónových náramkov, ktoré si môžete v e-shope Veľkej storočnicovej hry kúpiť za polovičnú cenu. Náramok tak môžeš získať už za 10 kreditov. Úžasné!

Maximálny odber na jednu osobu je stanovený na jeden kus.

storocnica-sk-naramky

Júnové bonusy platia len v mesiaci jún, tj. končia 30.6.2013 o 24:00. Veľká storočnicová hra je určená pre všetkých registrovaných členov Slovenského skautingu. Nezabudni si v hre vyplniť svoju adresu, len tak môžeme overiť tvoje členstvo v SLSK, v opačnom prípade si kredity zbieral zbytočne.

Prečítaj si

3 kódy do Storočnicovej hry, ktoré sa oplatí mať
3 tipy ako získať kód do Storočnicovej hry