─îasto kladen├ę ot├ízky

Home » Tvoja storo─Źnica » ─îasto kladen├ę ot├ízky
V podstate ak├║ko─żvek. Jedinou podmienkou je, aby ste si po─Źas jej realiz├ície nejak├Żm sp├┤sobom pripomenuli Storo─Źnicu skautingu na Slovensku. Tak┼że, ke─Ć uskuto─Źn├şte Storo─Źnicov├║ dru┼żinovku, je to rovnako super ako celoslovensk├ę akcie. Na nich sa tak ─Źi tak nem├┤┼że z├║─Źastni┼ą 6000 ─Źlenov Slovensk├ęho skautingu.
Ve─żk├Ż. Dok├í┼żeme tak vytvori┼ą sami pre seba, ako aj do bud├║cnosti preh─żad o tom, ako sme oslavovali Storo─Źnicu. A je ├║plne super, ke─Ć budeme vedie┼ą, ┼że dru┼żina Tigrov zo Sabinova sa dohodla a zapojila sa do aktivity ─îist├ę Slovensko. ┼Że v Zvolenskej Slatine sa dohodli a spolo─Źne vy┼íli na Po─żanu, alebo ┼że v Pezinku mali po─Źas t├íbora Storo─Źnicov├Ż t├íbor├ík. V praxi tak potvrd├şme, ┼że n├ís sp├íjaj├║ skautsk├ę ide├íly. Lebo zapojenie do Storo─Źnice nie je len oslava, je to hlavne op├Ątovn├ę prihl├ísenie sa k skautingu.
T├íto sekcia bude dopl┼łovan├í postupne. St├íle pracujeme na z├şskavan├ş historick├Żch materi├ílov a nov├Żch zauj├şmavost├ş z hist├│rie. Spolupracujeme s Historickou komisiou Slovensk├ęho skautingu ako aj so Skautsk├Żm m├║zeom V├íclava Rube┼ía v Ru┼żomberku a Star┼í├şmi skautmi a skautkami. M├┤┼żete sa te┼íi┼ą na hist├│riu lesn├Żch ┼ík├┤l, ve─ża fotiek zo star├Żch t├íborov a v┼íeli─Źo in├ę.

Tajn├Ż k├│d do Ve─żkej storo─Źnicovej hry: TRE213

Koncepcia Storo─Źnice je nastaven├í tak, aby sa jej s├║─Źas┼ąou stalo ─Źo najviac tradi─Źn├Żch aj menej tradi─Źn├Żch skautsk├Żch akci├ş, ktor├Żch organiz├ítormi s├║ oblasti, zbory ale aj oddiely v r├ímci Slovenska. Podpor├şme tak sami seba, skautky a skautov ktor├ş s├║ akt├şvni a chc├║ v r├ímci skautingu nie─Źo robi┼ą. Jamboree bolo minul├Ż rok a bolo super. Podarilo sa a zanechalo v ├║─Źastn├şkoch dobr├Ż pocit. Slovensk├Ż skauting by v┼íak nemal ka┼żd├Ż rok pripravova┼ą Jamboree. Jamboree ako tak├ę je super vec, stretnete kopu kamar├ítov, priate─żov, mnoh├Żch spozn├íte. Ale st├íle hovor├şme o akcii pre 200 mo┼żno 250 ─żud├ş. Oslavy storo─Źnice s├║ koncipovan├ę tak aby sa ka┼żd├ę die┼ąa, ako ─Źlen Slovensk├ęho skautingu malo mo┼żnos┼ą zapoji┼ą.
Nie─Źo ako obl├ípanie Spi┼ísk├ęho hradu? Sme za v┼íetk├Żmi 10. Poskytneme pomoc t├şmu organiz├ítorov, ktor├ş sa do tak├ęhoto nie─Źoho pustia. Rovnako ako ju poskytneme aj organiz├ítorom Soar├ę, BSD, Skautsk├Żch dn├ş v Nitrianskej Blatnici… Skauting je n├í┼í. N├ís v┼íetk├Żch. Urobme si ho teda tak├Żm, ak├Żm ho chceme ma┼ą.