Ukon─Źenie skautsk├ęho roku na Spi┼ískom hrade

Pr├ş─Ć ukon─Źi┼ą skautsk├Ż i ┼íkolsk├Ż rok na Spi┼ísk├Ż Hrad.

D├ítum: 28. – 29. j├║n (roveri do 30. j├║na)
Za─Źiatok: pr├şchod na hrad 28.6. najnesk├┤r do 17:00 (registr├ícia)
Za─Źiatok sv. om┼íe o 18:00
Koniec: 16:00
Registr├ícia: od 1-3 ÔéČ (vek, registrovan├Ż skaut…)
Skautsk├í v├Żbava: rovno┼íata, stan, spac├ík, karimatka, e┼íus, hyg. potreby….
Ka┼żd├Ż zbor si priprav├ş 1 bod programu k sl├ívnostn├ęmu oh┼łu, 5-10min (tento program bude bodovan├Ż a body sa pripo─Ź├ştaj├║ dru┼żin├ím v sobot┼łaj┼íej hre)

Sobot┼łaj┼íia hra je zalo┼żen├í na s├║peren├ş dru┼ż├şn tak ako spolu funguj├║ v zbore.
Je potrebn├ę preto nahl├ísi┼ą po─Źet dru┼ż├şn (tak ako funguj├║ v zbore) z dan├ęho zboru do 20.6.2013. na logika2@gmail.com.

Dru┼żiny by mali by┼ą minim├ílne po 6 ─Źlenov. Ak to nie je mo┼żn├ę tak dru┼żina si m├┤┼że sama vybra┼ą n├íhradn├şka v rovnakej vekovej kateg├│rii (skautsk├í dru┼żina skauta,…). Ak si dru┼żina nikoho nevyberie tak jej bude pridelen├Ż ─Źlen z in├ęho zboru alebo bude dru┼żina znev├Żhodnen├í men┼í├şm po─Źtom ├║─Źastn├şkov

Akcia m├í vo─żn├ę, dobrovo─żn├ę pokra─Źovanie 30.6. pre skautov od 15rokov. Pl├ínuje sa v├Żprava tak┼że je vhodn├ę sa na to pripravi┼ą. Stravu si ├║─Źastn├şk zabezpe─Ź├ş s├ím.

Kontaktn├í osoba: Peter Polomsk├Ż – Pepo – <logika2@gmail.com>
Organizátor: 46. zbor Biela Nádej Krompachy